John Sharian

John Shaznazarian

7,4
1 159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Sharian

nie wiem jak Wy,ale ta lysa pala z "Mechanika" jest bardzo podobna do Marloma Brando....to tak w kontekscie tego filmu ....inne filmy tez z nim widzialem(tak sadze po tytulach),ale go z nich nie pamietam.tak czy inaczej Ci co widzieli "Mechanika" pewnie sie ze mna zgodza... chyba,ze to podobienstwo to tylko moje skojarzenie...

roman_bratny1

Masz całkowitą rację. Przed chwilą obejrzałem ten film i to samo przyszło mi do głowy.

roman_bratny1

Hehe, powaga... Też miałem takie skojarzenie.

roman_bratny1

Też zacząłem go kojarzyć przez Ivana, ale jak zobaczyłem teraz liste filmów - tych najpopularniejszych "Piąty element" i "Szeregowiec Ryan" - to od razu mi się przypomniały te sceny w których grał. Miał bardzo wyraziste epizody, a tzn. widać, że jego facjata jest do zapamiętania. Z Brando bym go nie pomylił, ale to ten typ ;)

roman_bratny1

Niesamowite, ale dokładnie tak samo pomyślałem ja i koleżanka z którą oglądałem ten film. Był baaardzo podobny.

roman_bratny1

Jak dla mnie to połączenie Brando z Czasu apokalipsy i Fishburna z Matrixa, ale podobieństwo do Brando jest niesamowite w niektórych ujeciach.

roman_bratny1

Ja nie jestem podobny do Marlona Brando ;)

roman_bratny1

Racja, racja: nie wiem czy w "Mechaniku" to było zamierzone ale faktycznie, wygląda jak Marlon Brando albo Telly Savalas.

roman_bratny1

Dziwne... a myślałem, że tylko ja miałem takie skojarzenia...

roman_bratny1

He, he, ja jak byłem dużo młodszy, to go z nim myliłem: http://www.filmweb.pl/o42766/Michael+DeLuise :)

roman_bratny1

Ale ma facjatę nie do podrobienia, trzeba to przyznać ;) Będzie mi się śnił po nocach chyba :P

użytkownik usunięty
roman_bratny1

WIDZE ZE TO WIELU TAK MA. WLASNIE OGLADAM FILM "ROMASANTA" Z NIM I OD RAZU ZAUWAZYLEM PODOBIENSTWO DO MARLONA :)

roman_bratny1

Dokładnie. Brando z Czasu Apokalipsy.

roman_bratny1

Najlepsza konkluzja to 'połączenie Brando z Fishbournem'. W pierwszych ujęciach myślałem że to Lawrence, ale ta mimika rzeczywiście brandonowska.

roman_bratny1

Dosłownie, kiedy tylko go zobaczyłem w "Mechaniku" od razu mi stanął przed oczyma porucznik Kurtz z "Czasu Apokalipsy". :)

roman_bratny1

z ust mi to wyjąłeś, podobieństwo jest uderzające

roman_bratny1

Pierwsze skojarzenie to samo Marlom Brando :D

franz87

W wątku związanym z ekranizacją "Krwawego Południka" stwierdzono iż byłby znakomitym kandydatem do roli sędziego Holdena. Wielki łysy typ. Fizycznie perfekcyjny.

roman_bratny1

Jeśli już, to do Marlona, a nie Marloma. A nie wydaje się wam, że w 'Mechaniku' ma dziwne zęby? Dziwnie długie...

rainbowarrior

masz rację-ciekawe czy to naturalne czy na potrzeby filmu..ale dzięki temu ajvan potęguje swoją demoniczność i skurcz..byk stworzył niezwykle wyrazistą postać trzeba przyznac

rainbowarrior

racja z tym uzębieniem - niezwykle długie siekacze :)

użytkownik usunięty
roman_bratny1

Wykapany Brando, myślałem, że mam jakieś problemy ze wzrokiem...

roman_bratny1

Tak. Tyle że Brando jednak chyba był przystojniejszy o ile jako facet mogę się o tym wypowiadać :-P

roman_bratny1

Też to zauważyłem i przyszedłem zobaczyć czy nikt już tego nie napisał. :) Od razu rzuciło mi się w oczy, że gość wygląda normalnie jak Marlon Brando z "Czasu apokalipsy". Chyba jest bardziej podobny do Brando niż Billy Zane, który ma go zagrać. Ciekawe jak Sharian wygląda teraz. Minęło 15 lat i zapewne to podobieństwo zniknęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones