PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640009}
6,0 7 986
ocen
6,0 10 1 7986
Would You Rather
powrót do forum filmu Would You Rather

Przypadek.

ocenił(a) film na 6

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przy finałowym stole to przypadek zadecydował o tym kto wygrał. Prowadzący mógłby okazać trochę więcej szacunku finalistom i elementy losowe ograniczyć do minimum. Rzut monetą? Dajcie spokój, dobrze że nie ciągnęli patyczków. Po tylu wyłożonych kartach na stół, myślałem że ostatnie rozdanie będzie najciekawsze.

ocenił(a) film na 8
dolce8

To prawda, choć film mi się podobał, cała gra była dość ciekawa to finał był zbyt prosty. Tej scenie nic nie brakuje, emocje były, ale istniało tam pole do popisu dla scenarzysty.

ocenił(a) film na 7
dolce8

A mi właśnie ten kontrast się podobał. Nagle mogą być wolni, ot tak. Po postaci Iris pozornie można było sie spodziewać, że jej wybór jest oczywisty.

ocenił(a) film na 6
dolce8

Najgorsza to byla sama koncowka, gdy sie okazalo, ze to wszystko bylo i tak bez sensu, bo brat pomylil tic-taci z lekami xD

ocenił(a) film na 6
celebes

Brat wykorzystał okazję, gdy siostra jest długo poza domem, by się zabić i przestać być dla niej ciężarem, a nie "pomylił tik-taki z lekami"

ocenił(a) film na 6
Amagi

Dokadnie. Wcześniej miała miejsce rozmowa, w której Iris przyznała, że brat jest dla niej ciężarem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones